Anasayfa | Yararlı Yazılar | Dış Cephe Çelik İş İskelesi Statik Hesabı Hazırlanması ve Çizilmesi

Dış Cephe Çelik İş İskelesi Statik Hesabı Hazırlanması ve Çizilmesi

01.07.2015 tarihinden itibaren Belediyeler ruhsat projesi için Cephe iş iskelesi projesinin de hazırlanmasını zorunlu hale getirmiştir.

(İş İskelesi Projelerinize fiyat teklifi almak için için lütfen izmircelikproje@gmail.com yada info@izmircelikproje.com adreslerinden bizimle iletişime geçiniz.)

İzmir Çelik Proje olarak dış cephe iş iskeleleri statik projelerini TS EN 12810-1, TS EN 12810-2, TS EN 12811-1, TS EN 12811-2 ve TS EN 12813-3 e uygun olarak hazırlamaktayız.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından inşaatlarda zorun hale getirilen “ iş iskelesi projesi hazırlanması”  için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sizlere iskele projesi hazırlayabilmemiz için neler gereklidir ?

  • İnşaatın adı adresi,
  • Ada pafta parsel numarası
  • Vaziyet planı
  • DWG formatında mimari proje (cephe görünüşlere ve plana iş iskelesi yerleşim planının çizilebilmesi için) 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bilgiler tarafımıza ilettiğiniz taktirde 2 iş günü içerisinde çelik cephe iş iskelesi projenizi teslim etmekteyiz.

İzmir de olanlar çelik cephe iş iskelesi projelerini elden teslim alabilecekleri gibi, Türkiye’nin her yerine kargo ile de çelik cephe iş iskelesi projelerini gönderebilmekteyiz.

Teslim süresi proje ofisimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda tarafınıza fiyat teklifimizle birlikte çelik cephe iş iskelesi projesinin teslim süresi de bildirilecektir.

İş İskelesi Projelerinize fiyat teklifi almak için için lütfen izmircelikproje@gmail.com yada info@izmircelikproje.com adreslerinden bizimle iletişime geçiniz.

Çelik Cephe İş İskelesi Projesi için bazı çizim paftaları aşağıdaki gibidir;

is_iskelesi_projesi_01 is_iskelesi_projesi_02

x

Check Also

Dış Cephe Çelik İş İskelesi Statik Hesabı Hazırlanması ve Çizilmesi

01.07.2015 tarihinden itibaren Belediyeler ruhsat projesi için Cephe iş iskelesi projesinin de hazırlanmasını zorunlu hale ...

Dış Cephe İş İskelelerine Dair Tebliğ Yürürlüğe Girdi – 01.07.2015

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iskele tebliği: AHŞAP VE ÖN YAPIMLI ÇELİK İLE ALÜMİNYUM ALAŞIMLI BİLEŞENLERDEN OLUŞAN ...

Çelikler için Çekme Dayanımı – Sertlik Dönüşüm Tablosu

Çelikler için Çekme Dayanımı – Sertlik Dönüşüm Tablosu aşağıda verilmiştir. Resmi büyütmek için üstüne tıklayın. ...

Alaşım Elementlerinin Çeliklere Etkileri

ALAŞIM ELEMENTLERİNİN ÇELİKLERE ETKİLERİ Maksimum %2,06 karbon içeren demir karbon alaşımları çelik olarak adlandırılır. Çelikler ...

Yapı Güçlendirme Nedir, Nasıl Yapılır ?

Bu yazıda yapı güçlendirme nedir, nasıl yapılır, yapı güçlendirmelerinde nelere dikkat edilmelidir, güçlendirme maliyetleri nasıldır ...